Wysokowydajny producent tekstyliów i tkanin - U-long

producent tekstyliów i tkanin - U-long. hyperbreeze, tkanina o strukturze 3D, tkanina antyzapachowa i wytrzymałe tkaniny to specjalności U-long w przemyśle tekstylnym. U-long zapewnia tkaniny do aktywności na świeżym powietrzu, odzieży rekreacyjnej i roboczej, która jest odpowiednia na wszystkie warunki pogodowe i trudne warunki pracy. Tekstylia do wózków dziecięcych czy sprzętu nadmuchiwanego są niezwykle przyjazne dla środowiska. Produkty tekstylne do sprzętu wojskowego i ochronnego wykonane z tkanin nylonowych 66, rodzaju przędzy nylonowej, która symuluje chropowatą, rozmytą teksturę naturalnej przędzy bawełnianej, mają wysoką wytrzymałość na rozciąganie.

U-Long High-Tech Textile Co., Ltd.

Wprowadzamy innowacje, wzmacniamy bazę techniczną, właściwie kontrolujemy jakość produktów i terminowość dostaw, co zapewnia wysoką przewagę konkurencyjną tej firmy w sektorze tekstylnym na Tajwanie.

Centrum pobierania

Aby zapobiec spamowaniu robotów , będziemy musieli podać następujące informacje.Nasz system wyśle ​​Ci link do pobrania pliku pdf na Twoje konto e-mail.Należy pamiętać, że wszystkie informacje będą ściśle poufne.


100% darmowe pobieranie plików

Musisz wpisać znaki w kolorze czarnym
We Need Your Consent
By consenting to this privacy notice you are giving us permission to process your personal data specifically for the purposes identified. Consent is required for us to process your personal data, and your data will not be shared to third parties.

Nasza rekomendacja

Funkcja innowacji w modzie

U-długie wprowadzenie

U-Long High-Tech Textile Co., Ltd.jest tajwańskim dostawcą i producentem w przemyśle tekstylnym. U-long oferuje naszym klientom wysokiej jakości rozciągliwy, odporny na ścieranie, trwały, 3D, CORDURA®, barwiony w masie, o wysokiej wytrzymałości, odzież roboczą, funkcjonalną tkaninę, PET z recyklingu od 1983 roku. Dzięki zaawansowanej technologii i 48-letniemu doświadczeniu, U-long -długo zawsze upewnij się, że spełniasz wymagania każdego klienta.